Özkan Uğur’un acı haberi sevenlerini yasa boğdu: Çok özelsin, hep öyle kalacaksın

Yonca Evcimik: Yeri doldurulamayacak bir sanatçı. Çok üzgünüm ve şaşkınım. Çok küçük yaştan itibaren tanıyorum. Sahiden bunu atlatacağını düşünüyordum ben. Herkese olumlu güç veren bir kişilikti. Hiç onu kızgın kırgın görmedik. Sevenlerine ailesine Allah sabır versin.

Edis: Çok büyük bir kayıp olduğunu düşünüyorum, çok hüzünlüyüz. Özkan abinin hiçbir vakit unutulacağını düşünmüyorum. MFÖ’nün müzikleri, çektiği diziler, sinemalar, gönlümüze her vakit taht kurmuş bir insandır. Çok ıstırap verici, herkesin başı sağolsun diyorum.

Hakan Peker: Çok sevinçli bir insandı. Şoktayım. Bütün müzik topluluğunun başı sağ olsun diyorum. Sinemada müzikte çok başarılı. Eksiksiz bir sanatçıydı. Bir bakıyorsunuz gitar çalıyor, vokalist, yaptığı sinemalar Cem Yılmaz’la çok hoş sinemalar yaptı. Dört dörtlük bir sanatçı. Tüm müzik topluluğuna ve ailesine baş sıhhati diyorum.

Alişan: Çok üzüldüm çok..Dünya uygunu,büyük müzisyen, büyük oyuncu ve en değerlisi kalbi tertemiz birisini kaybettik… Hepimizin başısağolsun… Allah rahmet eylesin, yerin cennet olsun Özkan Abi…

Işın Karaca: Hepimizin baş sağ olsun…. Çok özelsin Özkan’ım… Hepte o denli kalacaksın…

Derya Uluğ: Özkan Uğur’u kaybetmişiz. Istırabımı tanım edemiyorum çok kıymetli bi müzisyen şahane bi insandı… Yeri cennet olsun…

Ezgi Mola: Kalbime taş oturdu. Çok üzgünüm çok.

Rober Hatemo: Çok üzgünüm çok severdim ışıklarda uyu Özkancığım büyük usta…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir