Hakan Akkaya ile tartışıp yarışmadan ayrılan Hande Sarıoğlu, yaşananların iç yüzünü anlattı

Hakan Akkaya ve Aslıhan Doğan Turan’ın heyet olduğu Tarz İkonu yarışı, YouTube’da yayınlanmaya başladı. Vakit zaman tansiyonun yükseldiği yarışta Hakan Akkaya ile sunucu Hande Sarıoğlu da gerildi. Sarıoğlu ve Akkaya ortasında birinci günden beri yaşanan uyuşmazlık 5. kısım çekimi öncesi gerginliğe ve tartışmaya dönüştü.

“HAKAN EN BAŞINDAN BERİ BENİ İSTEMEDİ”

Yaşanan tartışmanın akabinde müsabakadan ayrılan Sarıoğlu, bugün TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında yaşanan tartışmanın iç yüzünü anlattı. Akkaya’nın en başından beri programı sahiplendiğini ve kendisini istemediğini söyleye Sarıoğlu, şunları anlattı: “Ben 4. kısımdan sonra adaya veda ettim. Ben göndermediler de bizim en başından beri Hakan Akkaya ile yıldızımız barışmadı. Programda birinci Hakan Akkaya ile anlaşılmış. O da yanına partner olarak Aslıhan Doğan Turan’ı alıyor. Bu program güya Hakan’ın programı üzere oluyor. Ben sunucu olarak tanıştırılınca Hakan’a sürpriz oluyorum. Hakan en başından beri kendi sunmak için sunucu istememiş. Daha fazla ekranda olmak istemiş. Beni en başından beri programda istememiş. Üretimciler benden yönetim etmemi istedi. Birinci tanışma toplantısında bile herkese gücümüzün tutmadığını söylemiştim. En başından beri istenmeyen biriydim.”

“BANA KARIŞABİLECEĞİNİ ZANNETTİ”

“Yönetmenimiz benim açılışları daha canlı yapmamı istemişti. Ben de Seda Sayan gibiyimdir hareketli açılışlar yapar, müzik söylerim. Her kısmın konseptine nazaran açılışlar yapıyordum. Programın başında Aslıhan’ı çağırdım vakit ‘Gözlük denildiğinden de sen be’ diyerek çağırırdım. Hakan Akkaya’yı çağırdığım vakit ‘Beni yalnızca ismimle çağır’ diyordu ve bana müdahale ediyordu. 5. programın finalini çekerken beni yanına çağırıp ‘Sen artık müzik söylemekten bi vazgeçer misin?’ dedi. Her programda bir müdahale vardı. O bana karışabileceğini zannetti. Aslıhan’ı ve üretimi da yönetim ediyordu. 10 kız bunun karşısına geçtiğinde hakaretleri koyun üzere dinliyordu. Hakan hâkim bir program olmuştu. Bana da hakim olabileceğini zannetti.

“SANA KELAM VERDİĞİMDE KONUŞURSUN, İŞİME KARIŞAMAZSIN”

“Ben de senin istediğin üzere bu programı sunmam, sen bana karışmazsın dedim. Sonra orada koptuk ve birbirimize girdik. Sen heyet üyesisin ben sana kelam verdikçe konuşursun, işime karışmazsın. Benden reaksiyon görünce o da bir pıstı. Bana ‘Seda Sayan programı istemiyorum’ dedi. Ben de sen güya Kraliyet Ailesi’nden mi geliyorsun dedim. En başından olmayacağı muhakkaktı lakin denemek istedik. Ben de ona programı bırakıp gittim. Bana laf sokmaya çalıştı, mobing vardı. Fakat ben bu oyunlara gelmem. Al işte artık kendisi programı sunuyor.”

“KAMERA ÖNÜNDE HENGAME ETTİK, KARGAŞAYI AYIRMAYA ÇALIŞTILAR”

“Biz program esnasında hengame ettik. Her şey kayıt altındaydı. Üretim grubu oraya geldi ve kargaşayı ayırmaya çalıştı. Ben çat çat konuştum fakat Hakan benden bu türlü bir şey beklediği için susmuştu. Benimle 60 kısım anlaştılar ve ben o denli bir güçle neden orada olayım ki? Ben gemileri yakmıştım ve oradan dönüş yoktu. O formda program gitmezdi. Benim programın başından beri olmamı istemedi. Benim hiç kimseyle sorunum yoktu. İmal da sorun yapmadı ve 4 kısımlık fiyatımı ödedi. Ben yönetim etmezdim zira ben de dik bir beşerim. Aslıhan daha sessiz sakin biridir. Çok ortaya dereye girecek bir durum yoktu. Zati Aslıhan’la Hakan kanka.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir