Fenerbahçe’nin istediği Sebastian Szymanski için Galatasaray da devrede!

Süper Lig’in iki devi Fenerbahçe ve Galatasaray, bir defa daha transferde karşı krşıya geldi. Fenerbahçe’nin bir müddettir ilgilendiği Polonyalı 10 numara için Galatasaray’ın da devreye girdiği ortaya çıktı.

ARDA GÜLER’İN YERİNE DÜŞÜNÜLÜYOR

Genç futbolcusu Arda Güler’i 20 milyon euro karşılığında Real Madrid’e gönderen Fenerbahçe, 10 numara mevkisindeki boşluğu Sebastian Szymanski ile doldurmak istiyordu. Geçen dönemi Feyenoord’da kiralık geçiren ve bonservisi Dinamo Moskova’da bulunan Polonyalı futbolcu için bir müddettir görüşmeler yapılıyordu.

‘GALATASARAY DEVREYE GİRDİ! FLORYA’YI BİLE GEZDİ…’

Bonservis bedeli 10 milyon euro civarında olduğu bilinen Szymanski için Galatasaray’ın da devrede olduğu ortaya çıktı. Fanatik’in haberine nazaran Galatasaray Sportif A.Ş. Lider Vekili Erden Timur, Londra seyahatinde Polonyalı 10 numaraıun temsilcileriyle görüştü. 24 yaşındaki oyuncunun geçen hafta İstanbul’a geldiği ve Florya Metin Oktay Tesisleri’ni dahi gezdiği argüman edildi.

Galatasaray’ın Szymanski için Dinamo Moskova ile görüşmelerini sürdürdüğü belirtildi. Feyenoord’da şampiyonluk yaşayan Szymanski 40 maçta 10 gol, 7 asiste imza attı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir