‘Arayış’tan ilk fotoğraflar geldi! Arayış dizisi ne zaman başlıyor? Arayış dizisinin konusu nedir? Arayış dizisi hangi kanalda?

Disney Plus’ın yeni yerli içeren ‘Arayış’ dizisinden birinci fotoğraflar paylaşıldı. Arayış dizisi ne vakit başlıyor? Arayış dizisinin konusu nedir? Arayış dizisi hangi kanalda? İşte ayrıntılar…

Arayış dizisinin konusu nedir başrollerinde kimler var?

Başrollerini Aslı Enver ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı dizi, gizemli bir adada, bir bayanın kendini arayış öyküsünü husus alıyor.

Arayış dizisinin takımında kimler var?

Dizinin oyuncu takımında ayrıyeten Defne Kayalar, Devin Özgür Çınar, Erol Babaoğlu, İpek Türktan, Fazilet Şenocak, Begüm Akkaya, Şeyma Gökçe Cengiz, Onur Ünsal, Aksiyon Yıldız, Oral Özer, Ali Yoğurtçuoğlu yer alıyor.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, özgün kıssa ve senaryosunu Nükhet Bıçakçı ve Hasret Yücel’in kaleme aldığı dizinin direktör koltuğunda ödüllü direktör Emin Alper oturuyor.

Dizinin konusu şöyle:

Metropol hayatına sıkışmış, hasta, mutsuz ve yolunu kaybetmiş bir ruh olan Nisan, bir arada katıldıkları bir şifa seansının akabinde ortadan kaybolan arkadaşının izini sürerken şaibeli bir tarikata ulaşır. Tüm kuşkularına rağmen tarikatın vaadine kayıtsız kalamayan Nisan, gizemli bir adam olan Tufan’ın peşinden bilinmezliklerle dolu bir maceraya atılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir